Nowosci

O nas

Produkty

Kontakty

Mapka dojazdowa

Ostatnia aktualizacja
20.01.2018r.Zeskanuj kod

 


Nasza firma także wspiera....
Postanowiliśmy udzielić wsparcia osobie szczególnie utalentowanej, wywodzącej się z naszej okolicy, której pomoc ze strony sponsora jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu. Nasz wybór padł na Rafała Pasierbka aka Stunter13.

Jest to młody człowiek, który zajmuje się freestylem motocyklowym – popularnie zwanym stuntem. Oglądając pierwszy raz Rafała na jego treningu stałem jak wmurowany – to co wyprawiał ten chłopak z motocyklem było niesamowite. Ponieważ sam interesuję się sportami motocyklowymi wiedziałem, że w Rafale drzemie ogromny talent i potencjał. Jako, że (ku mojemu zdziwieniu) w tym czasie żaden ze sponsorów nie był skory do pomocy w rozwoju kariery Rafała – decyzja naszej firmy była natychmiastowa : trzeba wesprzeć Rafała! Dzięki uporowi i talentowi Stuntera13, pomocy menagerskiej i logistycznej ze strony naszej firmy – Rafał na obecną chwilę jest najlepszym zawodnikiem w Polsce i pnie się w zaskakująco szybkim tempie do czołówki światowej.

Już w 2009 roku pokazał, że potrafi wygrywać z najlepszymi na świecie – zdobywająć 1 miejsce w eliminacjach do finału otwartych mistrzostwach Niemiec na torze formuły 1 w Hockenheim. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca wpłynie pozytywnie na kolejne sukcesy Rafała, o czym nie omieszkamy Was poinformować.

Jesteśmy dumni, mając takiego zawodnika w swoich barwach....

[] []


PsNews::info

Nowości O nas Produkty Kontakt Mapka